Haber

Bilecik Belediyeler Birliği İçme Suyu Sorununu Tartıştı

Bilecik Belediyeler Birliği harika bir şekilde bir araya gelerek il genelinde sorun haline gelen içme suyu konusu masaya yatırıldı.

Bilecik Belediyeler Birliği’nin muhteşem toplantısı Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman başkanlığında gerçekleşti. İl Özel İdare Meclisi Toplantı Salonu’ndaki toplantı, belediye başkanları ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantının ardından değerlendirmede bulunan Önder Yaman, “Bilecik Belediyeler Birliği olağanüstü toplantımızı İl Genel Meclisi toplantı salonunda belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik, toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, saygılar sunuyorum.” Katılan tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum.”

Toplantı sonunda söz almak isteyen Bilecik Belediye Başkanı V. Melek Mızrak Subaşı, “Bilecik Belediyeler Birliği 2023 Olağanüstü Meclis Toplantısı’na katıldım. Bilecik Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm işleri biz yapıyoruz. Karasu İçme ve Kullanma Suyu İşletme Birliği’nin sorunlarını ve yaşanan kesintileri gündem dışı görüşerek, biz de hazır olduğumuzu vurguladık” dedi. – BİLECİK

odemisajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu